פעילות פורים עם מעון שקמה ועמותת ל.א

25 פברואר, 2018

 

אגודת מכבי הרצליה בוגרים ומחלקת הנוער חגגו היום את חג פורים ב-2 פעילויות מיוחדות בשיתוף עם מעון שקמה ועמותת ל.א – לא לאלימות נגד נשים.

תחילה, אירחנו במגרש האימון שלנו את דיירי מעון השקמה, אנשים מקסימים במגוון גילאים בעלי מוגבלות שכלית התפתחותית. לאורחינו היקרים חיכו מגוון רחב של תחנות משחק מהנות במיוחד בהפעלת ילדי מחלקת הנוער שלנו. כל המשתתפים נהנו מאוד מהפעילות ובסיום חולקו משלוחי מנות לכבוד החג.

לאחר מכן, יצאנו לחגוג את פורים במקלט של עמותת ל.א – לא לאלימות נגד נשים. המקלט נותן בית חם לנשים הסובלות מאלימות ולילדיהן. ילדי מחלקת הנוער יחד עם המאמנים הכינו פעילויות משחק עם כדור איתן הפעלנו את הדיירים במספר תחנות. לאחר מכן קיבלנו הסבר על המקום ועל העזרה החשובה אותה הוא מעניק לשוהים בו ולסיום חילקנו משלוחי מנות לכל הנמצאים.

לסרטונים מהאירוע במכבי TV לחצו כאן

עדכונים נוספים

15 מרץ, 2019
מכבי הרצליה רושמת ניצחון חוץ ליגה שלישי ברציפות, 3-2 על הפועל אזור. הרצליה עלתה ליתרון פעמיים משערים של טרידובסקי(8,61), המקומיים הצליחו לחזור פעמיים עד שנור ביסאן כבש את שער הניצחון בדקה ה-87
 
08 מרץ, 2019
מכבי הרצליה מסיימת את המשחק נגד שמשון כפר קאסם בתיקו 1-1. לביא(87) כבש להרצליה
 
01 מרץ, 2019
מכבי הרצליה רושמת ניצחון ליגה משכנע, 6-0 בחוץ על הפועל כפר שלם. ביסאן(28), אלקובי(44), לביא(46), מוסקוביץ'(55), לוי(69) וטרידובסקי(83) כבשו