מחזור 5: מכבי הרצליה 2-2 שמשון כפר קאסם

11 אוקטובר, 2019

יתרון של שני שערים, שליטה מוחלטת במגרש וכמות החמצות בלתי הגיונית לא הספיקו למכבי הרצליה לסיים בניצחון את משחקה הביתי מול שמשון כפר קאסם.

הרצליה עלתה ליתרון בדקה ה-27 כשכדור ארוך של יוסי שבחון מצא את אלירן שמש שהמשיך בהקפצה פנימה, 1-0 להרצליה. האורחים נשארו בעשרה שחקנים בדקה ה-43 אך 2 דקות מאוחר יותר גם הרצליה נשארה בעשרה שחקנים לאחר שאור אשכולי ראה את הכרטיס האדום.

בדקה ה-55 בישול נוסף של יוסי שבחון לאלירן שמש הסתיים בשערו השני של שמש במשחק והחמישי מפתיחת העונה, 2-0 להרצליה.

אין ספור הזדמנויות היו למכבי הרצליה להגדיל את התוצאה ל3-0 או 4-0 אך הקבוצה נענשה בשער מיותר בדקה ה-81 ובדקה ה-95 ספגה גם את שער השוויון ואיבדה 2 נקודות חשובות.

הרכב מכבי הרצליה:בר מנקר, אור אשכולי, לי אגמי, ברק לביא, יונתן רודינוב, דודי הלל(דני רוזנבליט), אסף לוי, גיא רפאלי, יוסי שבחון(בני טרידובסקי), אלירן שמש(אורי אשל), נור ביסאן.

מכבי הרצליה מדורגת במקום ה-9 בטבלה כשבמאזנה 7 נקודות, במחזור הבא תצא הקבוצה למשחק חוץ נגד עירוני אשדוד.

עדכונים נוספים

24 ינואר, 2020
מכבי הרצליה מפסידה 1-0 למכבי שעריים ומסתבכת מאוד במאבקי התחתית
 
17 ינואר, 2020
מכבי הרצליה מסיימת את משחק הפתיחה של הסיבוב השני בתוצאת תיקו 2-2 נגד הפועל כפר שלם, לי אגמי העלה את הרצליה ליתרון ראשון, האורחים הפכו את התוצאה ודני רוזנבליט קבע את תוצאת המשחק בשער נהדר עמוק בתוספת הזמן, 2-2 בסיום
 
10 ינואר, 2020
במשחק שנעל את הסיבוב הראשון בליגה א' דרום מסיימת מכבי הרצליה את משחקה הביתי מול ירמיהו חולון בתיקו ללא שערים. האורחים נשארו בעשרה שחקנים בדקה ה-54.